Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Адвокат Трампа заплатив $130 тисяч порноакторці, яка заявляла про секс з президентом

Адвокат Трампа заплатив $130 тисяч порноакторці, яка заявляла про секс з президентом

, $130 . , ,

Адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен заявив, що заплатив $130 тис. власних коштів порноактрисі Стеффані Кліффорд, яка стверджувала, що у неї були інтимні стосунки з Дональдом Трампом

Про це повідомляє The New York Times.

Адвокат зазначив, що не отримував компенсацію за платіж ні від компанії Trump Organization, ні від передвиборчого штабу Трампа. Платіж було проведено в 2016 році.

"Ні Trump Organization, ні передвиборний штаб Трампа не були учасниками платежу для міс Кліффорд, і ніхто з них не відшкодовував мені коштів за платіж, ні безпосередньо, ні побічно", - сказав Коен.

Він наголосив, що ці виплати були законними, але не уточнив, навіщо він переказував акторці гроші, і чи було відомо про це власне Дональду Трампу.

Фото: Майкл Коен

Раніше Коен заявляв, що президент США заперечує зв'язки з Кліффорд, яка заявляла, що їхній роман стався незабаром після того, як дружина Дональда Трампа Меланія народила сина.

Таким чином, Коен вперше визнав свою причетність до платежу в $130 тис., про який у січні повідомляла газетаТhe Wall Street Journal. Видання з посиланням на джерела писало, що Коен "організував" платіж Кліффорд у рамках угоди, що забороняла порноакторці публічно обговорювати ймовірний інтимний зв'язок із Трампом.

У січні некомерційна організація Common Cause подала скаргу до федеральної виборчої комісії США і до Мін'юсту, стверджуючи, що платіж, отриманий Кліффорд, був порушенням правил фінансування виборчої кампанії.

Фото: Стеффані Кліффорд

Кліффорд вперше заявила про інтимний зв'язок із Д.Трампом у 2011 році. Інтерв'ю на цю тему було опубліковано на сайті журналу "Інтач" в січні 2018 року. Порноакторка розповіла, що в 2006 році у неї було побачення з Дональдом Трампом в готельному номері.

За її словами, вони вступили в інтимний зв'язок. Відповідно до опублікованого інтерв'ю, вона також заявила, що потім спілкувалася з Трампом ще кілька років. Водночас, сама акторка тепер заперечує факт зв'язку з президентом США.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту