Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Адміністрації Трампа поки не вдалося дати відпір Росії, – Держсекретар США

Адміністрації Трампа поки не вдалося дати відпір Росії, – Держсекретар США

Держсекретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео визнав, що Вашингтону поки не вдалося дати відсіч дестабілізуючим діям Москви в Україні та Сирії.

Про це політик заявив в телевізійному інтерв'ю напередодні відкриття сесії Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку повідомляє "Голос Америки".

Ведучий програми "Зустріч з пресою" Чак Тодд сказав, що Росія не є помічником (США) на жодному зовнішньополітичному напрямку, і Майк Помпео погодився з ним.

"Це дуже справедлива оцінка, і це дуже сумно, оскільки є місця, де ми маємо спільні інтереси. Я працював у тісному контакті з ними щодо проблем боротьби з тероризмом. Є безліч інших місць в світі, де наші інтереси сходяться, чого не можна сказати про цінності", – повідомив голова зовнішньополітичного відомства США.

Помпео наголосив на деструктивних діях Росії в Сирії та Україні, а тоді визнав, що США поки не можуть на це вплинути.

Що стосується спроб протидії зловмисним діям Росії в усьому світі... Президент намагався налагодити відносини і змінити ситуацію, але нам це не вдалося, принаймні – поки, – підсумував дипломат.

Раніше Помпео звинуватив Росію у брудних іграх на користь КНДР.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту