Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

AMD готує нові компоненти до материнських плат: в мережу "злили" особливості новинки

AMD готує нові компоненти до материнських плат: в мережу "злили" особливості новинки

В базі комітету USB Implementers Forum (USB-IF) на днях були помічені згадки наборів системної логіки AMD, які ще не вийшли. Ці чіпсети, судячи з усього, перебувають на фінальних етапах розробки та почали проходити сертифікацію на відповідність вбудованих контролерів вимогам USB-IF. Всього в базі виявили 5 нових наборів логіки: X499, Z490, PRO 490, PRO 460 та A420.

Про це повідомляє ComputerBase.

Перші чутки про AMD Z490 з'явилися ще в першій половині цього року. Передбачалося, що він стане основою топових материнських плат для платформи AM4, які до того ж будуть оснащуватися чіпом-комутатором PLX, що забезпечить функціонування більшого числа ліній PCI Express. На жаль, незадовго до Computex 2018 компанія вирішила припинити роботу над Z490, ймовірно, вважаючи його занадто дорогим.

Нові набори логіки AMD сертифікували в USB-IF Нові набори логіки AMD сертифікували в USB-IF

Набір логіки AMD X499, за наявною в мережі інформацією, покликаний замінити собою X399 вже на початку наступного року. Даний чіпсет призначений для процесорів Ryzen Threadripper обох поколінь і повинен принести більше число вбудованих контролерів поряд з підтримкою інтерфейсу PCI-E 3.0 замість PCI-E 2.0 у попередника. Його презентація очікується на січневій виставці CES 2019.

Чіпсет AMD X470 Чіпсет AMD X470

Що стосується AMD A420, то він прийде на зміну давно знайомому A320, який дебютував більше двох років тому разом з APU Bristol Ridge і платформою AM4 для OEM-сегменту, і знайде застосування в материнських платах бюджетного рівня. У той же час про AMD PRO 490 і PRO 460 до теперішнього часу ніякої інформації не надходило. Можна припустити, що ці набори логіки повинні працювати в тандемі з процесорами AMD Ryzen Pro і націлені на корпоративний сегмент ринку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту