Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

920 ДТП і 12 загиблих за день. Інфографіка МВС для противників обмеження швидкості до 50км/год

920 ДТП і 12 загиблих за день. Інфографіка МВС для противників обмеження швидкості до 50км/год

У МВС оприлюднили невтішну статистику щодо кількості аварій за один день в Україні у різних областях Про це повідомляє прес-центр Міністерства внутрішніх справ у своєму акаунті в Twitter. Відомство розмістило інфографіку, де вказана кількість дорожньо-транспортних пригод, що сталися в різних областях України 16 січня.

У МВС оприлюднили невтішну статистику щодо кількості аварій за один день в Україні у різних областях

Про це повідомляє прес-центр Міністерства внутрішніх справ у своєму акаунті в Twitter.

Відомство розмістило інфографіку, де вказана кількість дорожньо-транспортних пригод, що сталися в різних областях України 16 січня. 

Загалом вчора зареєстрували 921 аварію, в результаті них 12 людей загинуло, а ще 86 осіб - зазнали поранень. 

За вчорашній день правоохоронці склали 9774 протоколи, 5415 з них через порушенн правил дорожнього руху, ще 236 - через кермування у нетверезому стані.  

"Всім прихильникам і противникам обмеження швидкості до 50км/год. Будь ласка, уважно подивіться на цю інфографіку. І це ситуація на наших дорогах лише за одну добу", - зауважили у МВС, коментуючи статистику. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту