Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

87-річна бабуся зачарувала своїми малюнками в Paint: неймовірні фото

87-річна бабуся зачарувала своїми малюнками в Paint: неймовірні фото

Якщо вам здається, що ваша бабуся або дідусь важко освоюють основники комп’ютерних програм, то не переживайте. Беріть краще приклад з 87-річної іспанки Консепсьон Гарсії Саєри, яка освоїла стандартний графічний редактор Paint та почала створювати неймовірні зображення.

Про це бабуся розповіла в інтерв'ю для El Mundo.

Якщо 9 березня майстерна художниця на своєму Instagtam-акаунті тішилась 361 підписнику, то вже сьогодні цифра сягає більше 52 тисяч користувачів.

А все тому, що її малюнки з Paint, яких налічується всього 17, вже встигли стати вірусними та справді підірвати мережу. "Бабуся-міленіал", як її називають прихильники, почала займатись живописом уже на пенсії та почала відвідувати заняття для літніх людей.

Консепсьон Гарсіа Саєра створює неймовірні фото в Paint

Але через хворобу чоловіка їй 12 років тому довелось покинути заняття. Нещодавно її діти вирішили зробити подарунок у вигляді комп’ютера, який вона майстерно освоїла. За допомогою мишки, а не кисті, вона зайнялась створенням дивовижних картин в редакторі Paint, які тепер захоплюють весь світ.

Допис, поширений Concha Garc?a Zaera (@conchagzaera) 18 Жов 2017 р. о 10:02 PDT

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту