Сьогодні
Середа 17 Жовтня 2018

5 ранкових звичок, які допоможуть вам схуднути

Ранкові звички задають тонус усьому організму, саме від них залежить, чи буде ваш день продуктивним. До того ж, такі звички можуть подарувати не лише заряд енергії та хороший настрій, а й можуть сприяти схудненню.

Більше світла!

Вчені стверджують, що 20-30 хвилин яскравого світла зранку здатні налагодити метаболізм і багато інших процесів. Тож після того, як встанете з ліжка – відкрийте штори та посміхніться! До того ж, велика кількість світла допоможе вам зранку швидше прокинутись та налаштуватись на потрібний лад.

Ранкова зарядка

Навіть звичайна зарядка перед сніданком позитивно вплине на процес схуднення. Дослідники стверджують, що користі від ранкової зарядки більше, аніж від бігу ввечері.

Робіть зарядку щоранку Робіть зарядку щоранку

Згідно з дослідженням, ті люди, які роблять зарядку перед сніданком, спалюють більше жиру, аніж ті, хто пропускає зарядку і обирає навіть менш калорійний сніданок.

Тости вверх ногами

Це досить дивна звичка, але не менш корисна. Вчені радять їсти тости або бутерброди навпаки, щоб масло або джем були внизу. Так ви швидше відчуєте відчуття ситості. Принаймні, саме так стверджують фахівці в області харчування.

Протеїновий сніданок

Вчені стверджують, що кількість протеїнів на сніданок впливає на весь процес схуднення. Якщо вранці з'їсти щільний протеїновий сніданок з яйцями і, наприклад, шматком шинки замість молочних продуктів і зернових, на обід потім захочеться їсти куди менше звичайного.

Медитуйте

Кілька хвилин спокійної концентрації на диханні здатні заспокоїти вас та наситити енергією на весь день. Саме медитація дозволяє сфокусуватись на конкретних речах, наприклад, на сніданку. Після медитації вам навряд захочеться чогось шкідливого.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту