Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

5 найпоширеніших захворювань колін: симптоми

5 найпоширеніших захворювань колін: симптоми

Коліна є однією з найуразливіших частин тіла через те, що вони потрібні для руху людини. Проблеми з колінами можуть виникнути у будь-якому віці.

Ось найпоширеніші захворювання колін, пише Cosmopolitan.

Якщо ви відчуваєте біль нижче коліна або навколо колінної чашечки, то це може бути тендиніт – запалення сухожилля. До цього захворювання схильні велосипедисти, бігуни та стрибуни.

Роздуте на вигляд коліно свідчить про бурсит – навколосуглобну сумку, яка розташована навколо коліна. При запаленні бурсит збільшується в об’ємі, через що виникає біль. Спричинити це захворювання може велике навантаження у колінах. Бурсит лікують під наглядом лікаря.

Якщо людина відчула сильний біль у коліні, через що не може ходити, то, найімовірніше, це розрив меніски. Це може спричинити травма або невдале наступання на ногу після стрибка.

Розрив хрестоподібної зв'язки супроводжується раптовим хрускотом в коліні, болем і запаленням. Часто таке лікування передбачає хірургічне втручання.

Якщо коліно хруснуло і розпухло, то це свідчить про артрит – запальні процеси у суглобі. У людини може виникнути остеоартрит – дегенеративне захворювання, яке вражає суглоби.

Захворювання супроводжується болем у коліні, складнощами з пересуванням та онімінням. Найчастіше лікування полягає у пересадці суглоба.

У будь-яких випадках варто звернутися до лікаря.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту