Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

5 фільмів з найкрасивішими сценами сексу в автомобілі: 18+

5 фільмів з найкрасивішими сценами сексу в автомобілі: 18+

Далеко не кожному режисеру вдається красиво зняти сцени сексу в автомобілі, однак є фільми, які хочеться переглядати знову і знову завдяки вдалим кадрам.

На думку американського кінорежисера Девіда Кроненберга сучасні технології і сексуальне життя людини тісно пов'язані, а машини є певним продовженням людського тіла. У 1996 році він випустив фільм "Автокатастрофа" про людей, які отримують насолоду від автокатастроф, для яких машини є не тільки способом пересування, але й фетишем, йдеться у Vogue UA.

Пропонуємо 5 фільмів з найкрасивішими сценами сексу за версією Vogue UA:

"Автокатастрофа" (1996) Кадри з фільму "Автокатастрофа" : відео

"Титанік" (1997) Кадри з фільму "Титанік" : відео

"Октан" (2003) Кадри з фільму "Октан" : відео

"Хлопці не плачуть" (1999) Кадри з фільму "Хлопці не плачуть" : відео

"Немає виходу" (1987) Кадри з фільму "Немає виходу" : відео

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту