Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

58-річний оперний співак Володимир Гришко втретє став батьком, – ЗМІ

58-річний оперний співак Володимир Гришко втретє став батьком, – ЗМІ

Відомий український співак Володимир Гришко, який у 2018 році відзначає 35-річчя з часу початку своєї кар'єри, втретє став батьком.

Про це повідомляють журналісти "Фактів".

За словами Володимира Гришка, його дружина Тетяна народила сина. Пологи відбулись 30 жовтня, перед ювілеєм творчості оперного співака.

"Так збіглося в моєму житті, що до ювілею творчої діяльності у мене народився син. Я настільки зворушений цією подією! Ми давно молили про це Бога. І ось у мене народився синочок, маленький маестро. Я дуже щасливий!" – зізнався Володимир Гришко. 

За інформацією ЗМІ, новоспечений батько присвятив своїй дружині пісню. Наразі подружжя Гришків не розголошує імені малюка. 

До слова, особисте життя Володимира Гришка є чи не найбільш закритою від громадськості темою. Оперний співак ретельно оберігає сою сім'ю від зайвої уваги журналістів, а у мережі є всього кілька архівних фото родини Гришків. На одному з них видно, як подружжя позує перед камерою з сином Володимиром та донькою Анною-Стефанією. 

Володимир Гришко з дружиною та дітьми / архівне фото

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту