Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

50 морських бомб США вибухнули через потужну бурю на Сонці

50 морських бомб США вибухнули через потужну бурю на Сонці

?

Під час війни у ??В'єтнамі потужна сонячна буря спричинила вибух від 30 до 50 морських бомб, встановлених ВМС США біля північного узбережжя республіки

Про це повідомляє Gizmodo.

Про це свідчать нещодавно розсекречені військові документи США. Як пише видання, це надзвичайне нагадування про потенціал Сонця як можливої загрози для технологічної діяльності людини.

США розмістили морські міни біля узбережжя В'єтнаму в рамках операції "Кишенькові гроші". У серпні 1972 року екіпажі кількох літаків помітили на південь від Хайфонгу 30 вибухів, які сталися протягом 30 секунд.

Ще 20-25 плям каламутної води свідчили про вибух підводних бомб. При цьому ніяких пересувань кораблів або підводних човнів противника в цьому районі зафіксовано не було.

Командування ВМС США відразу визначило причиною вибуху потужну бурю на Сонце, тепер же, через 46 років цю версію підтвердили вчені з Американського геофізичного союзу.

Як Сонце вплинуло на бомби?

Встановлені біля узбережжя В'єтнаму бомби відносилися до класу магнітних мін - такі вибухові пристрої використовувалися ще з часів Першої світової війни.

Детонатор бомби спрацьовував, коли магнітне поле над нею змінювалося через пропливаючий корабель. В даному ж випадку магнітне поле змінилося через спалахи на Сонці, що і стало причиною серії вибухів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту