Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

49 днів у відкритому морі: в Індонезії врятували зниклого у липні підлітка

49 днів у відкритому морі: в Індонезії врятували зниклого у липні підлітка

Альді Новеля Аделанґа, якого віднесло у відкрите море в середині липня, підібрало судно, що прямувало до Японії. 19-річний хлопець провів у відкритому морі 49 днів.

Про це повідомляє CNN.

Увесь цей час підліток провів на плаваючій пастці для риб. До інциденту він працював на ній, запалюючи спеціальні ліхтарі, що слугували приманкою для риби.

Однак в середині липня сильні вітри призвели до того, що канат, який з'єднував пастку з дном, порвався, і хлопця віднесло у відкрите море. Лише 31 серпня його підібрало судно під панамським прапором.

індонезія корабель Врятований підліток на борту корабля

"Кожного разу, коли Альді бачив великий корабель, він сподівався, що його помітять і підберуть, але більше десяти суден пропливли повз нього, і жодне з них не зупинилося", – повідомив Фаджар Фірдаус, дипломат у консульстві Індонезії в Осаці, куди доставили знесиленого підлітка.

За інформацією установи, Альді повністю здоровий і вже повернувся до своєї родини.

Раніше 24 канал повідомляв про дивовижну історію порятунку чоловіка, який 2 дні провів у затопленому судні.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту