Сьогодні
Середа 16 Січня 2019

18 "свіжих" причин не їхати на Мадагаскар: вчені виявили на острові два десятки досі невідомих видів павуків-убивць

18 "свіжих" причин не їхати на Мадагаскар: вчені виявили на острові два десятки досі невідомих видів павуків-убивць

Вчені відмітили, що ці павуки підозріло нагадують своїх родичів, які жили в часи динозаврів.

Загалом вчені визначили і описали 26 видів "павуків-убивць", з яких 18 раніше не виділялися, пише Naked Scince.

Автори вивчили численні колекції минулих експедицій своїх колег і систематизували їхні дані. Зазначається, що ззовні ці види дуже схожі на вимерлі, які мешкали ще в епоху динозаврів.

Сімейство архідових (Archaeidae) – найнебезпечніші з усіх павукоподібних світу: їхній єдиний спосіб харчування — полювання на інших павуків і канібалізм. Їхні головогруди сильно витягнуті, так, ніби тварина має справжню окрему голову на довгій шиї, яка закінчується такої ж довжини величезними щелепами. Перерозвинені атакувальні інструменти дозволяють завдавати удару з великої дистанції і під кутом, а також роблять архідових схожими на пеліканів. На кінцях щелеп розташовані ще й отруйні зуби: завдавши укус жертві, павуки-вбивці утримують її на відстані своєї довгої щелепи, чекаючи, поки отрута подіє.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту