Сьогодні
Вівторок 24 Квітня 2018

12 років "еволюції" YouTube показали в 1 відео

12 років "еволюції" YouTube показали в 1 відео

У мережі розмістили відео, де показано, як змінився найпопулярніший відеохостинг у світі за останні 12 років Відео було розміщене в мережі YouTube.

Ролик триває 2 хвилини, в ньому показана вся 12-річна еволюція найпопулярнішого у світі відеохостингу.

Читайте на УкропНьюс: Саміт Україна - СЄ: про що домовилися європейські лідери та Порошенко

На початку ролика продемонстровано момент запуску платформи в 2005 році, коли вона була схожа на звичайну пошукову систему, яка не відрізнялася від інших існуючих на той момент в мережі. 

На початку своєї роботи на YouTube переважали звичайні домашні відео і лише пізніше, приблизно за два роки, з'явилися акустичні кавер-версії відомих пісень, а також юмористичні відео від користувачів.

Читайте на УкропНьюс: Активисты под Радой не дали разбежаться нардепам во время перерыва

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту