Сьогодні
Субота 21 Квітня 2018

Українські чоловіки найсміливіші, українська броня - найміцніша!

Автор:
Богдан Романець

Богдан Романець

Українські чоловіки найсміливіші, українська броня - найміцніша!

Істину, що написана в заголовку, ми зрозуміли, коли отримали відео, яке зараз стрімко набуває популярності в інтернеті. На ньому - поціновувач продукціі бренду "Українська Броня" випробовує на собі один з бронежилетів виробництва компанії.

В Україні такого ще не робив ніхто, в світі - одиниці! Це ще раз доводить, що український продукт може бути дійсно якісним!

На відео:

пістолет Glock 9*19 зі швидкістю кулі 420 м/с

бронежилет виробництва компанії "Українська Броня" (відповідає американському рівню захисту NIJ IIIA).

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту