Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Сьогодні День українського прикордонника.

Автор:
Mikheil Saakashvili

Mikheil Saakashvili

Сьогодні День українського прикордонника.

Сьогодні День українського прикордонника. Я був прикордонником за радянських часів, але моя строкова служба повністю проходила в Україні і майже усі мої товариші по службі були українцями. Саме в армії я вперше почув справжню українську від сільських хлопців з багатьма з яких товаришую й досі. Я добре пам'ятаю наскільки людяніше до нас ставилися українські офіцери, чим дуже відрізнялися від офіцерів присланих з Росії. Один з них, майор з Москви, керівник політвідділу у Чопі, навіть написав на мене рапорт-донесення у особливий відділ, звинувативши мене в політичній неблагонадійності, а керівник того КПП, куди мене перевели, українець полковник Шандорук, якимось чином перехопив цей документ, ознайомив мене з цим «секретним» рапортом і порвав його прямо у мене на очах.

В цілому, не дивлячись на всі «тяготи і злидні військової служби», у мене залишилося дуже багато позитивних спогадів. Зі святом, дорогі земляки, ті, хто носить або носили цю красиву форму. Поки ворог затято продовжує не визнавати наші кордони, ваша місія удвічі важливіша.

Сегодня День украинского пограничника. Я был пограничником в советское время, но моя срочная служба полностью проходила в Украине и почти все мои сослуживцы были украинцами. Именно в армии я впервые услышал настоящий украинский от сельских хлопцев со многими из которых дружу до сих пор. Я хорошо помню насколько человечнее к нам относились украинские офицеры, чем очень отличались от офицеров присланных из России. Один из них, майор из Москвы, руководитель политотдела в Чопе, даже написал на меня рапорт-донос в особый отдел, обвинив меня в политической неблагонадежности, а руководитель того КПП, куда меня перевели, украинец полковник Шандорук, каким-то образом перехвативший этот документ, ознакомил меня с этим «секретным» рапортом и порвал его прямо у меня на глазах.

В целом, несмотря на все «тяготы и лишения воинской службы», у меня осталось очень много положительных воспоминаний. С праздником, дорогие земляки, те, кто носит или носили эту красивую форму. Пока враг упорно продолжает не признавать наши границы, ваша миссия вдвойне важна.

Сьогодні День українського прикордонника.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту