Сьогодні
Субота 21 Квітня 2018

Саакашвілі та реформы

Автор:
Brett Zane

Brett Zane

Саакашвілі та реформы

У "інфоволонтьоров", єдина проблема в Україні, вона ж головна, це Саакашвілі. Звичайно, так було не завжди. Колись вони дєфєрамби йому співали, бо так було треба для кон'юктури. Але кон'юктура змінилась, змінились і задачі у "інфоволонтьоров". Головне що йому закидають відсутність реформ. Стапє маніпулятори. Він у нас хто? Прем'єр? Ні. Може Президент? Ні. А хто ж він? Він губернатор. Посадова особа у вертикалі виконавчої влади, яка підзвітна президенту України та уряду України. В своїй роботі керується виключно законами та конституцією України, указами президента, та актами кабінету міністрів. Хіба може окремо взята область жити по іншим правилам, ніж вся країна? Ні. Тож маємо реформатора замкнутого у колі своїх повноважень.

Ось тут докладно про межі повноважень: http://texty.org.ua/d/static/mikheil/ Яких ви реформ чекаєте? Загальноукраїнських? Ок, дайте йому такі повноваження, а потім спитайте. Законодавче поле повинна забезпечити центральна влада. А що робить центральна влада? Призначає Стоянова прокурором Одеської області.(Формально повернутий рішенням суду Стоянов, що підпадав під закон про люстрацію, просидів у своєму кріслі 17 днів, аж до листа президента до в.о. генпрокурора, після якого, напротязі години, був звільнений. Цікавий факт). Забирає частину функцій у очільника обласної поліціїї Лорткіпанідзе. Всіляко заважає впровадженню реформ на Одеській митниці. Блокує виділенння коштів на ремонт дороги Одесса-Рені. Блокує виділення коштів на ремонт будівлі "Єдиного митного простору". Блокує законодавчі ініціативи Саакашвілі. Тримає зашквареного мера Труханова, маючи докази його вини. Знімає з посади Сакваралідзе, після листа з підписом Ківалова і багато чого ще. І все за ради чого? Рейтинги, рейтингі і ще раз рейтинги. Штучні перепони у роботі Одеського губернатора та інформаційна травля, мают за мету сповільнити стрімко зростаючий рейтинг, ще не існуючою партії Міхо. Яка за останніми даними вже випереджує БПП та Самопоміч. Маючи 10% і займає трете місце по Україні. Все просто.

А що Саакашвілі? Незважаючи на саботаж та штучні перепони для його діяльност, він робить свою справу. Завдяки своїй харизмі та авторитету. Щоб діло рухалось, звертається до перших осіб публічно, називає винуватих. Це допомагає, адже ніхто на верху не хоче огласки реального стану речей. Отже. Багато страждальну дорогу Одеса-Рені таки почали ремонтувати, доречі з коштів, що надійшли від перевиконня плану Одеською митницею. Незважаючи на Насіровских "смотрящих", та постійні перевірки. Марушевська не здається, та продовжує "лупати сю скалу". Вантажі оформлюються по європейськи швидко та прозоро, що підтверджують провідні закордонні імпортери. Будівництво нового терміналу аєропорту на завершальному єтапі. Боротьба з "гороховою мафією". Незважаючи на саботаж, готується запуск, у заплановані терміни, "Єдиного митного простору". Відкрито центр, за зразком Грузинських будинків юстиції. Боротьба з решалами у МРЕО. У планах наведення ладу у Іллічівському порту. Одним словом робота йде.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту