Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Іран розширив програму ракетних випробувань

Іран значно збільшив число випробувань ракет малої і середньої дальності, пише Welt am Sonntag. Тепер іранські ракети можуть досягти території Євросоюзу.

Іран значно збільшив число випробувань ракет малої і середньої дальності, пише Welt am Sonntag. Тепер іранські ракети можуть досягти території Євросоюзу.

Іран у 2018 році значно розширив програму ракетних випробувань, інформує німецьке видання Welt am Sonntag у неділю, 9 грудня, з посиланням на документи спецслужб низки західних країн.

Читайте також на УкропNews: Оксана Старак-Повякель: Я – музейна дитина

З цих документів випливає, що Тегеран цьогоріч здійснив щонайменше сім випробувальних запусків ракет середньої дальності і п'ять запусків ракети малої дальності, а також крилатої ракети. Повідомляється, що протестовані Іраном ракети середньої дальності можуть досягти території деяких країн Євросоюзу. Торік Тегеран, за інформацією німецького видання, провів чотири випробування ракет середньої дальності і тільки одне - ракети малої дальності.

За інформацією Welt am Sonntag, уряди Німеччини, Франції і Великобританії на початку жовтня висловили Радбезу ООН своє занепокоєння у зв'язку з випробуваннями ракет в Ірані. На початку грудня міністерство закордонних справ Німеччини закинуло невиконання Тегерану резолюції Радбезу ООН.

Читайте на УкропНьюс: Чи правда, що за відміни мораторію українську землю відразу розкуплять олігархи і депутати

Випробування ракет в Ірані суперечить умовам угоди, яку Тегеран в 2015 році уклав зі США, РФ, Китаєм, Великобританією, Францією і Німеччиною. Угода передбачала обмеження Тегераном своєї ядерної програми в обмін на скасування міжнародних санкцій і запроваджених США та Євросоюзом. У травні 2018 року Вашингтон вийшов з угоди, звинувативши Іран у недотриманні її умов.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту