Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

З'явилися фото з навчань Чисте небо-2018

Українські льотчики разом з американськими пілотами одночасно виконують завдання в небі над Хмельницькою областю.

Українські льотчики разом з американськими пілотами одночасно виконують завдання в небі над Хмельницькою областю.

В Україні третій день тривають найбільші в історії країни військово-повітряні навчання Чисте небо 2018. Командування Повітряних сил ЗСУ в середу, 10 жовтня, опублікувало фото і відео з навчань.

Відзначається, що навчання Чисте небо 2018 проходять у Вінницькій та Хмельницькій областях.

Читайте також на УкропNews: Google показала нові смартфони Pixel 3 і Pixel 3 XL

Їх учасники - не тільки українські військовослужбовці, а й військові країн НАТО (Бельгії, Великобританії, Данії, Естонії, Нідерландів, Польщі, Румунії та США).

Крім того, були опубліковані відео, як українські військові льотчики і пілоти ВПС США виконають завдання на F-15C, Су-27, МіГ-29, Су-25, Су-24, Л-39 в небі в Хмельницькій області, а також здійснюють ознайомчі польоти на літаках союзників.

Читайте також на УкропНьюс: ИС: "спецназу" боевиков "ЛНР" выдали комплекты формы с нашивками СБУ

Відзначається, що ці навчання триватимуть 12 днів. Вони спрямовані на підвищення регіональних можливостей щодо захисту суверенітету повітряного простору та зміцнення миру і безпеки шляхом вдосконалення співпраці, взаємодії та сумісності між партнерами по Альянсу та іншими союзниками в регіоні.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту