Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Заздрість. Луценко назвав першу проблему українців

Найбільшою проблемою країни є заздрість до чужого успіху, вважає генпрокурор. Через це люди не хочуть розповідати про свій успіх.

Найбільшою проблемою країни є заздрість до чужого успіху, вважає генпрокурор. Через це люди не хочуть розповідати про свій успіх.

Генпрокурор Юрій Луценко назвав головною проблемою українців корупцію і заздрість до успішних людей. Таку ідею він висловив на засіданні Ради регіонального розвитку в понеділок, 12 листопада, в Києві,

"Останньою ж проблемою нашої країни - можливо, навіть найбільшою, - я вважаю жабу, величезну українську тварюку, яка задавила мільйони. І я зовсім не жартую", - заявив Луценко.

Читайте на УкропNews: Украина может стать Техасом в Европе, - министр энергетики США Перри

"Мені здається найбільшою проблемою країни, що піднімається зараз у своєму розвитку, є заздрість до чужого успіху. Я фактично не знаю жодної людини в країні - я зараз не про політиків - жодного спортсмена, жодного журналіста, ні літератора, ні діяча будь-якої сфери, яким аплодують за його успіх і намагаються бути ще більш успішними", - додав він.

На думку Луценка, "кожен, хто успішний в нашій країні, піддається такому остракізму, що вже нікому не хочеться розповідати про свої успіхи".

Читайте також на УкропНьюс: Шкітер: Якщо Порошенко підпише законопроект про "євробляхи", то протести автовласників припиняться

"Країна змінюється, але прославляють не тих, хто її змінює, а тих, хто все опльовує і проклинає. Мені здається це великою проблемою..." - сказав генпрокурор.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту