Сьогодні
Понеділок 22 Жовтня 2018

Засновниця Femen Оксана Шачко вкоротила собі віку в Парижі

Оксана залишила записку, в якій написала: "ви всі фейк"

Художниця й одна із засновниць міжнародного жіночого руху Femen Оксана Шачко покінчила з собою в Парижі. Про це зазначається в Telegram-каналі Paris Burns.

Читайте також на УкропNews: В знак протеста против гонений христиане в Индии сформировали 12-мильную живую цепь

"Оксана Шачко (одна із засновниць FEMEN) покінчила з собою сьогодні, 23 липня, у своїй паризькій квартирі. Тільки що французька поліція вивезла її тіло на експертизу. Оксана залишила записку англійською, звернену до паризької богеми, з якою вона останнім часом близько спілкувалася: "ви всі фейк", - йдеться в повідомленні.

Читайте також на УкропNews: Понад 200 екоактивістів вбили в 2017 році – Global Witness

"Три дні її не могли знайти. Востаннє її бачили на якійсь вечірці, де вона від них (друзів) пішла. Її не було на зв’язку. Вчора ввечері вони вирішили зайти до неї у квартиру, вибили двері і знайшли її повішеною. За їх словами, було знайдено записку, але що там, поки ми не розуміємо, тому що вони дуже розгублені… Ввечері тіло Оксани забрала поліція. Поки що нема ніяких результатів. Попередньо – самогубство", - відзначила вона.

Нагадаємо, Оксана Шачко народилася у Хмельницькому 31 січня 1987 року. Вона була одною із засновниць Femen у квітні 2008 року разом з Ганною Гуцол і Олександрою Шевченко.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту