Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Закордонні посилки, дорожчі за €100, підлягатимуть оподаткуванню

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект з поправками до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів про введення ПДВ на посилки з-за кордону, вартість яких перевищує €100.

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект з поправками до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів про введення ПДВ на посилки з-за кордону, вартість яких перевищує €100.

Читайте також на УкропНьюс: Еврокомиссар призвал наказать организаторов нападений на активистов в Украине

Згідно з новим документом, зазначена норма запрацює трохи пізніше. Спочатку Уряд пропонує ввести перехідний період з 1 січня по 30 червня 2019-го, коли податок сплачуватиметься за товари сумарною вартістю понад €150. З кінця червня оподаткування стосуватиметься товарів, вартістю від €100.

Читайте також на УкропNews: Горсовет Львова планирует отказ от пластиковых пакетов в магазинах города

Податковими агентами визнаються оператори поштового зв’язку та експрес-перевізники, які мають нараховувати та сплачувати податкові зобов’язання у бюджет.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила законопроект, який обмежує безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць вартістю 150 євро кожна. Ці зміни запрацюють з 1 січня 2019 року.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту