Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Закон про секс: у соцмережах сміються і критикують

Користувачі мережі бурхливо відреагували на так званий "Закон про секс". У Мережі вже з'явився "акт згоди".

Користувачі мережі бурхливо відреагували на так званий "Закон про секс". У Мережі вже з'явився "акт згоди".

Читайте також на УкропНьюс: Днепр вышел в лидеры чемпионата Украины по баскетболу

В Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу, покликані врегулювати питання сексуальної згоди. У Мережі бурхливо відреагували на це нововведення, назвавши зміни "Законом про секс" і придумуючи власні сценарії розвитку подій.

Так, у Мережі навіть з'явився "Акт згоди на проникнення в іншу живу людину". На думку користувачів, він повинен бути складений у присутності свідків.

Читайте на УкропNews: Профессионально-квалификационный дисбаланс

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту