Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

ЗМІ обговорюють неймовірну аномалію, зняту на відео з вікна літака

Неймовірна небесна аномалія потрапила на відео в США, зокрема, була відображена з авіалайнера, який прямував рейсом Чикаго-Нью-Йорк.

Неймовірна небесна аномалія потрапила на відео в США, зокрема, була відображена з авіалайнера, який прямував рейсом Чикаго-Нью-Йорк.

Один з пасажирів літака помітив щось неймовірне в повітряному просторі і зняв небесне утворення у вигляді гігантського кільця на мобільний пристрій.

Читайте на УкропNews: Мешканку Сєвєродонецька засудили до 3 років тюрми за дописи у соцмережах

Інцидент стався 29 жовтня, коли літній чоловік дивився в ілюмінатор, насолоджуючись небесною безтурботністю. Автор загадкового матеріалу побажав залишитися анонімним і зізнався, що сильно злякався, зіткнувшись з дивним виникненням.

Пенсіонер також додав, що його внучка, яка перебувала в той момент вдома, спробувала пояснити явище. При цьому дідусь не зміг прислати їй примітне відео, через те, що його телефон був занадто старим, і просто описав побачене словами.

Читайте на УкропНьюс: Генпрокурор США подав у відставку

Дівчина, трохи розбирається в подібних загадках, поспішила припустити, що в кадр попала «просторова тріщина», яку можна назвати і проходом в інші світи. У даний момент відео обговорюється дослідниками, які не примітили ніяких ознак підробки. За припущеннями уфологів, з передбачуваного отвору в часі могли вилітати космічні кораблі прибульців

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту