Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Вибухи в Ічні: евакуюють 38 населених пунктів

В області розгорнуто 18 приймальних пунктів евакуації. Влада просить людей допомогти продуктами та одягом. У зв'язку з вибухами на шостому арсеналі боєприпасів в Чернігівській області евакуюють жителів з 38 населених пунктів Ічнянського та Прилуцького районів. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА у вівторок, 9 жовтня.

В області розгорнуто 18 приймальних пунктів евакуації. Влада просить людей допомогти продуктами та одягом.

У зв'язку з вибухами на шостому арсеналі боєприпасів в Чернігівській області евакуюють жителів з 38 населених пунктів Ічнянського та Прилуцького районів. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА у вівторок, 9 жовтня.

"На арсеналі зберігання боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району 9 жовтня 2018 о 3:30 виникла пожежа. Розпочато евакуацію населення з низки населених пунктів Ічнянського та Прилуцького районів", - йдеться в повідомленні.

Евакуація триває з 31 населених пунктів Ічнянського району - Ічня, смт Дружба, сіл Августівка, Безводівка, Буди, Грабів, Лучківка, Пелюхівка, Червоне, Буримка, Безбородьків, Шиловичі, Вільшана, Нова Вільшана, Тарасівка, Гмирянка, Городня, Гужівка, Заудайка, Коршаки, Монастирище, Веприк, Сезьки, Гейця, Дзюбівка, Коломійцеве, Тишківка, Хаєнки, Воронівка, Киколи.

Читайте також на УкропNews: Из-за взрывов на Черниговщине более 60 человек обратились в больницы

Також евакуюється населення з 7 сільських населених пунктів Прилуцького району - Лісові Сорочинці, Стрільники, Обичів, Заудайка, Радьківка, Колісники, Левки.

В області розгорнуто 18 приймальних пунктів евакуації. Раніше повідомлялося, що вже евакуйовані 10 тисяч осіб.

Зазначається, що для забезпечення постраждалих необхідні продукти харчування, вода, теплі речі, засоби гігієни.

У секретаріаті начальника управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА Петра Гармаша РБК-Україна повідомили, що в результаті вибуху складів з боєприпасами "63 людини з Ічні звернулися в лікарню з поганим самопочуттям, це через дим. Частина з них уже пішла додому, декого з них ще перевіряють. Фізичних травм немає".

Читайте на УкропNews: Открытие «Школы Супергероев» в больнице Охматдет

Як повідомлялося, вибухи на території 6 арсеналу в Ічні почалися в ніч на 9 жовтня. На місці вже перебуває начальник Генштабу. Здійснюється евакуація людей. Розгорнуто штаб ліквідації надзвичайної події.

Через НП закрили повітряний простір в радіусі 20 км від місця події. Також в окрузі призупинено рух залізничного та автомобільного транспорту.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту