Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Вчені з’ясували, для чого були встановлені статуї на острові Пасхи

У дослідженні науковця Карла Ліпо, який майже 20 років присвятив вивченню народу рапануї, вказано, що статуї моаї на острові Пасхи давали знати жителям цивілізації про наявність питної води.

Читайте також на УкропНьюс: Депутатська недоторканність має зберігатися, – політолог

Антрополог провів польові дослідження, для того, щоб дізнатися як аборигени могли використовувати солонувату ґрунтову воду, яка проходить уздовж берегових ліній. Карл Ліпо знайшов занедбані місцевості, де збирається придатна для вжитку вода. Ці джерела підземної води поганої якості, проте могли ефективно підтримувати населення цивілізації кількістю 15-20 тис. людей.

Читайте на УкропНьюс: Трамп про зникнення саудівського журналіста: «ми з’ясуємо, що сталося»

Гігантські статуї моаї, заввишки кілька метрів, також у переважній більшості розміщені на узбережжі. Антрополог вказує на те, що вони могли позначати місце, де було джерело питної води.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту