Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Варфоломій: Україна отримає автокефалію

Говорячи про критику з боку Росії щодо позиції Варфоломія про автокефалію УПЦ, патріарх заявив: "Ми не боїмося погроз".

Говорячи про критику з боку Росії щодо позиції Варфоломія про автокефалію УПЦ, патріарх заявив: "Ми не боїмося погроз".

Українська православна церква має здобути автокефалію, оскільки має на це право, заявив під час літургії в церкві святого Фоки у Стамбулі Вселенський патріарх, предстоятель Константинопольської православної церкви Варфоломій, повідомляє грецьке видання Ekathimerini.

Читайте на УкропNews: Пророссийская партия лишила Порошенко звания почетного гражданина Вероны

"Настав час Україні отримати статус автокефалії, який вона отримає, сподіваюся, незважаючи на наявні реакції ... і це станеться, тому що це право церкви", - сказав патріарх, реагуючи на заперечення Російської православної церкви про статус УПЦ.

Говорячи про критику з боку Росії щодо позиції Варфоломія про автокефалію УПЦ, патріарх підкреслив: "Ми не боїмося погроз".

Читайте також на УкропNews: Личного конфликта с Холодницким у меня нет. Мы сотрудничаем, но новый громкий "слив" дела может быть, - Сытник

Варфоломій додав, що екуменічний патріархат має право надавати автокефалію, як це було зроблено в ряді церков, починаючи з Росії у 16 столітті.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту