Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

В обмінниках подешевшав долар

Курс продажу готівкового долара в обмінних пунктах київських банків знизився на 7,28 коп., курс купівлі - на 4,11 коп.

Курс продажу готівкового долара в обмінних пунктах київських банків станом на 9:30 вівторка, 11 вересня, знизився в порівнянні з 10 вересня на 7,28 коп. до 28,3100 UAH/USD, курс купівлі - на 4,11 коп. до 28,0261 UAH/USD. Про це повідомляє BIN.ua.

Читайте на УкропNews: У Росії почалися «найбільші з 1981 року військові навчання»

Середній курс купівлі євро підвищився на 0,45 коп. до 32,3132 UAH/EUR, курс продажу знизився на 1,14 коп. до 32,9584 UAH/EUR.

Читайте на УкропNews: Президент Турции предупредил о гуманитарной катастрофе в Идлибе

Раніше в Нацбанку заявили, що до кінця року курс гривні до долара має становити 28,5 гривень.

Нагадаємо, НБУ на 11 вересня зміцнив курс гривні майже на 6,5 копійок - до 28,20 гривень за долар - в порівнянні з попереднім банківським днем.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту