Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

В обмінниках підвищився курс долара

Курс продажу готівкового долара в обмінних пунктах київських банків підвищився на 8,22 коп., курс купівлі - на 10,14 коп.

Курс продажу готівкового долара в обмінних пунктах київських банків підвищився на 8,22 коп., курс купівлі - на 10,14 коп.

Читайте також на УкропNews: Ани Лорак "поймали" с мужем и дочкой на курорте в США

Курс продажу готівкового долара в обмінних пунктах київських банків станом на ранок четверга, 10 січня, підвищився в порівнянні з 9 січня на 8,22 коп. до 28,2916 UAH/USD, курс купівлі - на 10,14 коп. до 27,9410 UAH/USD. Про це повідомляє BIN.ua.

Читайте також на УкропНьюс: Палата представителей США одобрила законопроект, который поможет прекратить "шатдаун"

Середній курс купівлі євро підвищився на 27,52 коп. до 31,8928 UAH/EUR, курс продажу підвищився на 28,05 коп. до 32,5972 UAH/EUR.

Нагадаємо, 9 січня в обмінниках курс продажу долара підвищився на 11,81 коп., курс купівлі - на 17,44 коп.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту