Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

В Україні випробували американський локомотив

Локомотив легко штовхнув з місця склад із 48 навантажених вагонів загальною вагою 4500 тонн і відправився на станцію Ромодан у Полтавській області.

Локомотив легко штовхнув з місця склад із 48 навантажених вагонів загальною вагою 4500 тонн і відправився на станцію Ромодан у Полтавській області.

В Україні пройшли випробування першого локомотива ТЕ33АС Тризуб американської компанії General Electric, поставленого для Укрзалізниці. Про це повідомляється на сайті Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ) у четвер, 8 листопада.

Локомотив виїхав з території заводу на станцію Крюків-на-Дніпрі.

"Локомотив досить легко, як зазначили присутні залізничники, штовхнув з місця склад із 48 навантажених вагонів загальною вагою 4500 тонн. Далі маршрут поїзда пролягає до станції Ромодан", - йдеться в повідомленні.

Читайте також на УкропНьюс: За сутки миссия ОБСЕ зафиксировала на Донбассе около 255 взрывов

Вказується, що у випробуваннях беруть участь машиністи Придніпровської залізниці, а також фахівці КВБЗ, General Electric, Українського науково-дослідного інституту вагонобудування. Вони відстежували роботу всіх систем локомотива.

Зараз на Крюківському вагонобудівному заводі знаходяться 15 локомотивів General Electric. Всі вони в роботі на різних стадіях готовності. Остання партія з семи тепловозів прибула на підприємство 30 жовтня.

"Наступні 15 машин із 30, передбачених договором, доставлять в Україну партіями по п'ять штук протягом наступних декількох місяців", - відзначили на заводі.

Читайте також на УкропNews: Динамо – Ренн: відео голу

Нагадаємо, 23 лютого Укрзалізниця і General Electric підписали багаторічний контракт на суму більше 1 млрд доларів. А вже 11 вересня в Україну прибув перший локомотив General Electric.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту