Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

В Одеській області з'явився новий вид павуків

Іноді павуки хеіракантіуми нападають на людину. Укус їх не смертельний, але дуже болісний.

Іноді павуки хеіракантіуми нападають на людину. Укус їх не смертельний, але дуже болісний.

На півдні Одеської області оселився новий вид павуків - хеіракантіум, або жовтосумий колючий павук (лат. Cheiracanthium punctorium). Про це повідомив вчений і екоактивіст, доктор біологічних наук Іван Русєв на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 11 вересня.

За його словами, спочатку ареал цього павука охоплював субтропіки Середземномор'я, Малої, Передньої і Центральної Азії, але в останні десятиліття у зв'язку з глобальним потеплінням він сильно розширився.

Читайте на УкропНьюс: Несмотря на судебный запрет, Минздрав назначил и.о. ректора медуниверситета Богомольца. ДОКУМЕНТ

Зараз хеіракантіум зустрічається у багатьох місцях Одеської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей України.

Павуки досягають довжини 15 мм. Полюють вночі. Зазвичай ховаються в листі трав'янистих рослин, згорнутих у трубочку.

Іноді ці павуки нападають на людину. Укус їх не смертельний, але дуже болісний.

Читайте також на УкропНьюс: У КМДА прокоментували жорстоке побиття вчительки у школі

"Після укусу у людей з гострою алергічною реакцією піднімається температура, починає боліти не тільки місце укусу, а й все тіло. Німіють ноги, підвищується нервозність і дратівливість. У важких випадках симптоми проходять, приблизно, через десять днів. Відпочиваючи на морі поблизу травостою або працюючи в саду, не слід забувати про елементарні запобіжні заходи", - повідомив Русєв.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту