Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

В Одеській області біля будинку вдови встановили розтяжку з гранатою

Рік тому був убитий чоловік господині будинку. Жінка неодноразово публічно заявляла, що знає, хто вбивця.

Рік тому був убитий чоловік господині будинку. Жінка неодноразово публічно заявляла, що знає, хто вбивця.

Мешканка села Новосільське Ренійського району Одеської області в четвер, 6 грудня, виявила на воротах свого будинку розтяжку з бойовою гранатою Ф-1, повідомляє прес-служба поліції області.

Правоохоронці огородили місце і знешкодили боєприпас. За фактом було порушено кримінальну справу за статтями про погрозу вбивством та незаконним володінням зброєю.

За даними видання Думська, жінка також вранці отримала телефонний дзвінок з погрозою вбивства.

Відзначається, що господиня будинку є вдовою фермера Петра Карагіаура, убитого в минулому році. Раніше постраждала неодноразово публічно заявляла, що знає, хто вбив її чоловіка.

Читайте на УкропНьюс: Будівельна корпорація "РІЕЛ" разом із IB Alliance розпочала будівництво масштабного ЖК Great

Нагадаємо, про зникнення Петра Карагіаура і Юрія Асаржі рідні заявили на початку жовтня 2017 року. За їх словами, увечері 7 жовтня Петру подзвонили з невідомого номера і попросили під'їхати на об'їзну дорогу, щоб допомогти відремонтувати колесо. Фермер виїхав, а вже хвилин через двадцять передзвонив дружині і сказав, що незабаром додому під'їде людина на його автомобілі. Йому потрібно віддати всі гроші, які є в будинку. Так і сталося.

Останній раз телефон підприємця "висвітився" близько 23 години того ж дня недалеко від села Новосільське. Наступного дня, 8 жовтня, родичі Юрія Асаржі заявили в поліцію про його зникнення.

Автомобіль зниклого фермера був виявлений через кілька днів на території кладовища села Кирнички Ізмаїльського району.

Тіла Петра і Юрія знайшли тільки 26 грудня. Вбивці закопали своїх жертв у полі між селами Орлівка і Новосільське Ренійського району Одеської області.

Читайте також на УкропNews: День Збройних сил України: морпіх розповів, як змінилась армія за 5 років

За даними джерел видання в поліції, вбивство пов'язане з війною між придунайським криміналітетом і фермерами, які не хочуть платити злочинцям і сіяти на своїх полях марихуану.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту