Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Укрзалізниця знову "відзначилася" закупівлями в РФ

Філія компанії схвалила закупівлю фанери на 14 мільйонів гривень російського виробника. Тендер виграла фірма з ознаками фіктивності.

Філія компанії схвалила закупівлю фанери на 14 мільйонів гривень російського виробника. Тендер виграла фірма з ознаками фіктивності.

Центр забезпечення виробництва, який є філією Укрзалізниці, за результатами тендеру погодив пропозицію компанії Енерго Строй Сервіс на поставку 450 кубометрів вогнестійкої фанери вартістю 13,85 млн грн. Про це пише Залізниця без корупції з посиланням на дані системи Прозорро.

До участі в аукціоні було допущено тільки двоє учасників, які пропонували продукцію одного виробника - російського АТ Архангельський фанерний завод.

Два інші учасники були відхилені через невідповідність технічних характеристик продукції вимогам замовника. Причиною цього стало те, що філія Укрзалізниці чітко визначила марку фанери - ПФА-Т і її властивості: така фанера виготовляється тільки на російському заводі. Українські виробники виготовляють інші моделі вогнестійкої фанери.

Середня вартість одного кубічного метра фанери ПФА-Т склала майже 31 тис. гривень. Така ціна приблизно на 30% дорожче вартості цієї фанери на ринку Росії.

Читайте також на УкропНьюс: Друг Луценко контролирует предприятия, которые поставляют древесину в ЕС - СМИ

Енерго Строй Сервіс та його єдиний конкурент ТОВ Спецторгснаб надали аналогічні документи про представництво інтересів в тендері Укрзалізниці російського АТ Архангельський фанерний завод і його українського дистриб'ютора ТОВ Оріон-Плюс. Різниця пропозицій склала 545 гривень, учасники не зробили жодного зниження стартової ціни.

Переможцем неконкурентного тендеру був визнаний Енерго Строй Сервіс, зареєстрований у грудні 2017 року: це його перша участь у держзакупівлях.

Фірма зареєстрована в житловій багатоповерхівці в Києві по вулиці Зодчих, 44. У реєстраційних документах не вказано ні номер приміщення, ні під'їзд, в якому повинен бути розташований постачальник Укрзалізниці.

Статутний капітал компанії становить 100 грн, він розділений між Ростиславом Градовим і Сергієм Місюком. Обидва фігурували в реєстраційних справах у десятках різних підприємств. Крім цього ТОВ Енерго Строй Сервіс має спільний номер телефону з 200 іншими підприємствами, що свідчить про те, що фірма входить у схему "віртуального офісу".

Нагадаємо, нещодавно Укрзалізниця потрапила в скандал через закупівлі значків "Почесний залізничник" у компанії Российкие железные дороги.

Читайте на УкропNews: Евросоюз сможет вводить санкции против разработчиков химического оружия, - Могерини

Пізніше стало відомо про те, що філія Укрзалізниці уклала договір на купівлю електромагнітних реле російської компанії на суму 10,443 млн грн.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту