Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Українці, які "застрягли" в аеропорту Анталії, вилетять до Києва сьогодні ввечері, - туроператор

Українці, які "застрягли" в аеропорту Анталії, вилетять до Києва сьогодні ввечері, - туроператор

Українців, які з учора не можуть вилетіти з турецької Анталії до Києва, поселено в готелі, їхній рейс заплановано на вечір середи. Про це повідомила прес-служба туроператора Join UP.

Читайте також на УкропНьюс: Праздник закончился: в Нижнем Новгороде после дождя обрушился тротуар, построенный к ЧМ-2018. ФОТО

Спочатку передбачалося, що виліт буде здійснено 10 липня, однак час кілька разів переносили. У підсумку, за останньою інформацією, його заплановано на 17:30 середи.

Читайте також на УкропNews: Изолятор для журналистов

Зазначається, що наразі українці перебувають у готелі, туроператор має намір забезпечити їм трансфер до аеропорту після підтвердження остаточного часу вильоту.

Сьогодні повідомлялося, що 170 українців, у тому числі 20 дітей, не можуть повернутися до України, перебуваючи в аеропорту Анталії.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту