Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Україна завершила закачування газу в сховища

Україна входить в опалювальний сезон 2018 - 2019 років з рекордними за шість років запасами газу.

Україна входить в опалювальний сезон 2018 - 2019 років з рекордними за шість років запасами газу.

Укртрансгаз 7 листопада припинив закачування газу в підземні сховища і перейшов у режим роботи. Про це свідчать дані компанії.

Читайте також на УкропNews: Забава для пушистых: обитатели китайского зоопарка порадовались первым снегопадам

Оператор газотранспортної системи перейшов на режим роботи, який передбачає тільки відбір палива для потреб опалювального сезону 2018 - 2019 років.

Згідно з даними держкомпанії, 7 листопада ПСГ перейшли від нетто-закачування до нетто-відбору газу. Зокрема, 7 листопада було закачано 0,23 млн куб. м газу при відборі 1,8 млн куб. м., а запаси в підземних сховищах склали 17,193 млрд куб. м.

Читайте на УкропНьюс: В Австрії викрили військового офіцера, який 20 років шпигував для Росії

Відзначимо, обсяг газу наразі є рекордним за останні шість років. При цьому, цьогоріч Україна на чверть скоротила імпорт газу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту