Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Україна запустить поїзди до Німеччини і Словаччини

У 2019 році Укрзалізниця планує ввести поїзди до Німеччини та Словаччини сполученням Київ-Берлін та Мукачево-Кошице.

У 2019 році Укрзалізниця планує ввести поїзди до Німеччини та Словаччини сполученням Київ-Берлін та Мукачево-Кошице.

Читайте на УкропNews: Трамп вважає "марною тратою часу" переговори з демократами про стіні на кордоні з Мексикою

В Україні цього року запустять нове залізничне сполучення в Німеччину і Словаччину. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час прес-конференції в четвер, 31 січня, передає прес-служба відомства.

Читайте також на УкропНьюс: "Укравтодор" сообщил, где планируется ремонт дорог в 2019 году

"Ми плануємо ввести поїзди сполученням Київ-Берлін і Мукачево-Кошице цього року. Ми продовжуємо свою політику розширення транспортного сполучення з ЄС", - повідомив міністр.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту