Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Україна провела стрільби ракетами Нептун і С-125

Крилата протикорабельна ракета Нептун успішно знищила ціль на відстані 280 кілометрів, а ракети С-125 вразили всі вісім надводних цілей.

Крилата протикорабельна ракета Нептун успішно знищила ціль на відстані 280 кілометрів, а ракети С-125 вразили всі вісім надводних цілей.

В Україні провели успішні випробування нової крилатої протикорабельної ракети Нептун і модернізованих зенітно-ракетних комплексів С-125.

Про це повідомляє Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України в середу, 5 грудня.

Як заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, під час випробувань були досягнуті важливі результати.

Читайте на УкропNews: Генассамблея ООН 17 декабря рассмотрит проект резолюции Украины о милитаризации Азовского моря

"Завдання, яке було поставлено сьогодні для крилатих ракет, - перевірка на дальність і точність ураження надводних цілей", - сказав секретар РНБО України, додавши, що мета була знищена на відстані 280 кілометрів.

Турчинов зазначив, що для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності була задіяна авіація, а також обладнаний спеціальний пункт на острові Зміїний.

Крім того, Турчинов сказав, що для посилення берегової оборони здійснено перевірку точності і надійності ураження плавзасобів умовного противника ракетними комплексами С-125, які пройшли глибоку модернізацію на підприємствах українського ОПК.

"За результатами ураження плавзасобів, модернізовані С-125 довели свою ефективність. Відбулося вісім пусків, під час яких було знищено вісім надводних цілей. Це дуже хороший результат, який доводить, що ці модернізовані комплекси здатні забезпечити надійний захист від агресії, як із повітря, так і з моря, і значно підсилять берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя", - підкреслив Турчинов.

Читайте на УкропНьюс: До України продовжують пропускати чоловіків із Росії: прикордонники пояснили, у чому причина

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту