Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Україна конфіскувала кримське судно Норд

Передача Національному агентству з питань управління активами, отриманими від корупційних злочинів, відбулася на виконання постанови суду.

Передача Національному агентству з питань управління активами, отриманими від корупційних злочинів, відбулася на виконання постанови суду.

Прокуратура Автономної Республіки Крим передала судно Норд Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), відповідно до рішення суду. Як повідомила прес-служба прокуратури, рішення було прийняте з метою збереження бюджетних коштів, що витрачаються на утримання заарештованого судна на території порту Бердянськ.

Читайте також на УкропНьюс: У Торецьк подадуть воду в найближчі дні, - Жебрівський

У прокуратурі нагадали, що 4 жовтня в Апеляційний суд Києва було направлено обвинувальний висновок стосовно капітана судна Норд у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.332-1 КК (порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї з метою заподіяння шкоди інтересам держави) для визначення підсудності і подальшого розгляду по суті.

Росія запропонувала Україні обміняти екіпаж Норду

Читайте на УкропNews: В США город-миллионник объявил месяц памяти жертв Голодомора. ВИДЕО

Нагадаємо, 25 березня українські прикордонники затримали риболовецьке судно-порушник Норд з Криму. На його борту було 10 осіб. Капітан був заарештований, але пізніше випущений під заставу. Інші члени екіпажу намагалися покинути Україну, але були зупинені в аеропорту Києва. Полетіти в Мінськ і повернутися додому, у Крим, вдалося тільки двом морякам завдяки тому, що російські дипломати видали їм нові закордонні паспорти, де прізвища не збігалися з тими, які були зазначені в українських стоп-листах.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту