Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Угорщина надалі видає українцям свої паспорти, – ЗМІ

Угорщина не припинила видавати свої паспорти громадянам України, а тільки перенесла урочисту церемонію на свою територію.

Угорщина не припинила видавати свої паспорти громадянам України, а тільки перенесла урочисту церемонію на свою територію.

Будапешт доручив тимчасово призупинити урочистості при врученні громадянства на території Закарпатської області – тепер вони проходитимуть на території Угорщини при органах місцевого самоврядування прикордонного з Україною регіону Саболч-Сатмар-Берег,

– мовиться у матеріалі.

Читайте також: Відносини Угорщини і України: Сійярто зробив неочікувану заяву

Читайте також на УкропNews: Як носити кардиган : модні ідеї для осені

Крім того, Будапешт проведе розслідування щодо появи скандального відео, на якому зафіксована церемонія вручення угорських паспортів у консульстві в Берегово.

У свою чергу організації "Демократичний союз угорців України" і "Товариство угорської культури Закарпаття" повідомляють, що наразі відновлюють надання юридичної допомоги через посилення оглядів представників етнічної угорської меншини щодо наявності угорських паспортів.

Схожі служби вже діяли у 2015 році. За їх допомогою етнічним угорцям на Закарпатті допомагали уникнути мобілізації до Збройних сил України.

Нагадаємо, між Україною та Угорщиною спалахнув скандал після того, як стало відомо, що на Закарпатті українцям роздають угорські паспорти. Зокрема, у мережі з'явилось відео, на якому знято, як в угорському консульстві у місті Берегово місцеві жителі отримують громадянство Угорщини та присягають на вірність їй.

Читайте також на УкропNews: Турецький гранд хоче посилитися українцем Зінченком

4 жовтня Україна оголосила консула Угорщини в Берегові "персоною нон ґрата" та наголосила, що той повинен покинути територію України протягом 72 годин. У відповідь на це офіційний Будапешт заявив про вислання українського консула.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту