Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

У Росії приступили до створення нових видів ракет

Зокрема, буде розпочато розробку гіперзвукової ракети наземного базування середньої дальності. Президент Росії Володимир Путін на зустрічі з міністрами оборони і закордонних справ Сергієм Шойгу і Сергієм Лавровим у суботу, 2 лютого, заявив про початок у РФ робіт зі створення нових озброєнь, повідомляє ТАСС.

Зокрема, буде розпочато розробку гіперзвукової ракети наземного базування середньої дальності.

Президент Росії Володимир Путін на зустрічі з міністрами оборони і закордонних справ Сергієм Шойгу і Сергієм Лавровим у суботу, 2 лютого, заявив про початок у РФ робіт зі створення нових озброєнь, повідомляє ТАСС.

"Вони [США] оголосили про те, що займаються НДР і НДДКР, дослідно-конструкторськими роботами, і ми будемо робити те саме", - сказав він.

"Згоден із пропозиціями міністерства оборони про початок робіт із "приземлення" Калібрів і відкриття нового напряму - створення гіперзвукової ракети наземного базування середньої дальності", - підкреслив Путін.

Президент доручив голові Міноборони доповісти про пропозиції у зв'язку з тим, що США оголосили про початок наукових і конструкторських робіт над новими озброєннями через вихід із Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД).

Читайте на УкропNews: Трамп высказался за новый ракетный договор

Як зазначив Шойгу, незважаючи на розмитість формулювань, очевидно, що крім науково-дослідних робіт із виробництва ракет середньої і меншої дальності, Росія зауважує вже не перший рік реальне порушення позицій договору. "Простіше кажучи, Сполучені Штати приступили до виготовлення цих ракет і їх виробництва", - заявив він.

Міністр оголосив дві пропозиції щодо відповідних заходів Росії: "Перше. Це відкриття НДР і ДКР найближчими місяцями з переприв'язки або використання пускових установок морського базування ракет Калібр у наземному варіанті. Друге. Це відкриття також НДР, що переходить у дослідно-конструкторську роботу, зі створення наземних комплексів гіперзвукових балістичних ракет середньої і меншої дальності".

Путін підтримав пропозиції Шойгу.

Перед цим він оголосив, що Росія призупиняє участь у ракетному договорі, про початок ліквідації якого напередодні заявили в США.

Читайте на УкропНьюс: Главу Херсонского облсовета Мангера исключили из "Батькивщины" на время расследования убийства Гандзюк

Як повідомлялося, президент Дональд Трамп пообіцяв, що США почнуть розробку варіантів військової відповіді на порушення Росією угоди. Він також заявив, що хотів би укласти з Росією новий договір про ракети.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту