Сьогодні
Середа 16 Січня 2019

У РФ модернізували бомбардувальник-ракетоносець

Росія модернізувала створений ще в 1970-і роки бомбардувальник Ту-22М3, оснастивши його сучасним обладнанням.

На Казанському авіаційному заводі (КАЗ) імені Горбунова в четвер, 16 серпня, представили новий бомбардувальник Ту-22М3М, передає місцевий сайт Татар-Інформ.

Очікується, що Ту-22М3М підніметься в повітря в третьому кварталі цього року.

Ракетоносець-бомбардувальник Ту-22М3М зі змінною геометрією крила є модернізацією Ту-22М3, створеного ще в 1970-х роках минулого століття. Відмінністю нового літака є те, що на ньому встановлений комплекс сучасного цифрового бортового радіоелектронного обладнання (БРЕО). Зазначається, що за рахунок заміни 80 відсотків БРЕО вдалося підвищити точність навігації і рівень автоматизації керування літаком. Окрім того спростилися його технічне обслуговування і передпольотна підготовка.

Читайте також на УкропНьюс: Випуск новин за 09:00: Наслідки негоди у Києві. Повернення Бочковського на посаду ДСНС

Бортове радіоелектронне обладнання модернізованого бомбардувальника уніфіковане до аналогічних систем Ту-160М.

За планами, перший політ Ту-22М3М відбудеться у вересні, а потім літак буде проходити заводські випробування, які триватимуть до кінця грудня. Опісля бомбардувальник передадуть на державні спільні випробування.

Міноборони Росії замовило модернізацію близько 30 бомбардувальників Ту-22М3 до версії Ту-22М3М у 2012 році. Відомство отримає глибоко модернізований ракетоносець після завершення заводських випробувань.

Читайте на УкропNews: Київ та низку областей знову накриють сильні грозові дощі

Як повідомлялося, у 2018 році парк Повітряних сил Збройних сил України поповнять майже 30 відремонтованими і модернізованими літаками.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту