Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

У Парижі закриють Ейфелеву вежу через протести «жовтих жилетів»

Ейфелева вежа не буде працювати для відвідувачів в суботу, 8 грудня

Ейфелева вежа не буде працювати для відвідувачів в суботу, 8 грудня

У Парижі через масові акції протесту «жовтих жилетів» закриють Ейфелеву вежу.

Читайте також на УкропНьюс: День Збройних сил України: морпіх розповів, як змінилась армія за 5 років

Як повідомляється в офіційному Twitter паризької пам'ятки, Ейфелева вежа не буде працювати для відвідувачів в суботу, 8 грудня.

«Через демонстрації, які будуть проходити в Парижі, Ейфелева вежа буде закрита для відвідувачів в суботу, 8 грудня», - йдеться в повідомленні.

Читайте на УкропNews: У США випустили комікс зі злим Путіним і Суперменом: фото

Також поліція рекомендувала закрити через можливе зростання насильства під час демонстрацій музеї та інші культурні об'єкти та визначні пам'ятки, в тому числі Великий палац, Паризьку Оперу і магазини в центрі Парижа.

На 8 грудня заплановано акцію протесту «жовтих жилетів». Правоохоронці очікують, що демонстрації будуть супроводжуватися насильством і безладами.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту