Сьогодні
Середа 16 Січня 2019

У Литві будують авіаполігон за стандартами НАТО біля кордону з РФ

Військовий полігон буде розташовуватися приблизно за 60 кілометрів від кордону з Росією. Його будівництво планують завершити восени цього року.

Військовий полігон буде розташовуватися приблизно за 60 кілометрів від кордону з Росією. Його будівництво планують завершити восени цього року.

У литовському місті Казлу-Руда з'явиться перший в Прибалтиці військовий авіаполігон, що відповідає стандартам НАТО. Про це повідомляє прес-служба Міноборони Литви.

Фінансування проекту здійснюється за рахунок Європейської ініціативи США з надання гарантій безпеки (European Reassurance Initiative, ERI).

Читайте також на УкропНьюс: З'явились фото військового "Шубіна" за 15 хвилин до смерті у спецоперації проти бойовиків

Зазначається, що на авіаполігоні літаки зможуть відпрацьовувати удари по наземних цілях, а також буде проводитися підготовка кадрів для військово-повітряних сил.

Його будівництво почалося в 2017 році, а закінчення намічене на осінь цього року. До проекту залучено інженерний підрозділ ВПС США RED HORSE.

У Міноборони Литви наголосили, що завершення будівництва полігону та поліпшення повітряних можливостей на території країни "внесе вклад в політику стримування".

Читайте також на УкропНьюс: Кондиционерами оборудованы 42% пассажирских вагонов, а система принудительной вентиляции есть во всех, - "Укрзализныця"

Також повідомляється, що Міністерство транспорту і комунікацій Литви встановило над авіаполігоном безполітні зони для цивільного повітряного транспорту.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту