Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

У Карпатах можливе сходження снігу на дороги

У гірських районах Закарпатської області існує загроза сходження снігу на дороги на фоні сніголавинної небезпеки. Про це передає УНН з посиланням на дані ДСНС України.

У гірських районах Закарпатської області існує загроза сходження снігу на дороги на фоні сніголавинної небезпеки. Про це передає УНН з посиланням на дані ДСНС України.

Читайте на УкропNews: Старый Новый год 2019: когда празднуют и народные приметы

"У гірських районах центральної та східної частини Закарпатської області існує загроза зсувів снігу на дороги", - повідомили у ДСНС.

Читайте також на УкропNews: Двоє українських військових отримали поранення на Донбасі 11 січня – штаб ООС

Загалом значна сніголавинна небезпека (3 рівень) у зв’язку зі снігопадами та хуртовинами очікується 13-14 січня у горах Закарпатської області та 14 січня в горах Івано-Франківської та Львівської областей.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту