Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

У Держдепі США заявили про початок гонки озброєнь

Заступник Держсекретаря США заявила, що Росія, порушуючи Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, почала гонку озброєнь.

Заступник Держсекретаря США заявила, що Росія, порушуючи Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, почала гонку озброєнь.

Заступник Держсекретаря США Андреа Томпсон заявила, що гонка озброєнь з РФ уже розпочалася. Про це Томпсон заявила в інтерв'ю DW, коментуючи виробництво росіянами ракети 9М729, характеристики якої порушують Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності.

"Росія вже поставила на озброєння ці ракетні системи. Так що гонка вже почалася. Росіяни явно порушують угоду, і саме вони почали так звану гонку озброєнь", - заявила Томпсон.

Читайте на УкропNews: Вбивство Гандзюк: активісти вимагають від з'їзду БПП відповіді щодо причетності партійців Гордєєва та Рищука

Дипломат додала, що 2 лютого закінчується термін ультиматуму, пред'явленого Вашингтоном Москві, і США призупинять свою участь у договорі на 6 місяців.

"Протягом цього часу Росія може повернутися до договору. Але це звільняє нас від зобов'язань, так що ми зможемо займатися дослідженнями і розробкою систем, аналогічних до тих, які зараз поставлені Росією на озброєння", - сказала Томпсон.

Як відомо, США вимагають ліквідувати ракету 9М729, щоб зберегти ракетний договір. Саме про це йшла мова на переговорах США і Росії в Женеві 15 січня. Обидві сторони залишилися розчаровані результатами зустрічі.

Читайте також на УкропНьюс: ДТП у Харкові за участю Зайцевої та Дронова: проти слідчого можуть відкрити провадження

Пізніше в США заявили, що розпочнуть процес ліквідації договору про ракети 2 лютого. Днями в Росії представили ракету 9М729, яку вимагає ліквідувати Вашингтон. Після цього в Держдепартаменті заявили, що демонстрація озброєння не переконала Штати в дотриманні Росією умов договору.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту