Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

У Черкасах протестувальники перекрили вулицю

Учасники протесту вимагають відремонтувати дорогу. Вони запевняють, що акція буде безстроковою. Жителі Черкас у четвер, 20 вересня, вийшли на протест через аварійний стан ділянки дороги від Черкаської академії пожежної безпеки до розв'язки на Геронимівку. Про це пише Про все.

Учасники протесту вимагають відремонтувати дорогу. Вони запевняють, що акція буде безстроковою.

Жителі Черкас у четвер, 20 вересня, вийшли на протест через аварійний стан ділянки дороги від Черкаської академії пожежної безпеки до розв'язки на Геронимівку. Про це пише Про все.

Читайте на УкропNews: Кравчук заявил, что президентская Конституционная комиссия является формальным органом

Активісти запевняють, що акція на дорозі Н-16 буде безстроковою.

За словами організатора мітингу Оксани Левченко, основна частина жителів Геронимівки і Оршанця працюють або навчаються в Черкасах. Людям щодня доводиться долати цю аварійну ділянку.

Читайте на УкропNews: Які соки покращать травлення

"Ми розійдемося тільки тоді, коли почнуть ремонтувати дорогу", - сказала вона.

До протестувальників приїхав заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв. Він пообіцяв, що з завтрашнього дня почнеться ямковий ремонт.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту