Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Трамп вирішив не вводити режим НС у США

Вводити режим надзвичайного стану через кризу на кордоні з Мексикою зараз президент США Дональд Трамп не має наміру.

Вводити режим надзвичайного стану через кризу на кордоні з Мексикою зараз президент США Дональд Трамп не має наміру.

Президент США Дональд Трамп заявив, що зараз не має наміру вводити режим надзвичайного стану в країні. Про це американський лідер заявив у п'ятницю, 11 січня, передає прес-служба Білого дому.

За словами Трампа, він розраховує, що Конгрес прийме необхідний для будівництва стіни на кордоні з Мексикою бюджет.

Читайте на УкропНьюс: Вєсті Кремля: Космічні "перемоги" Росії. Делікатеси для Путіна

"Я не збираюся робити це (оголошувати режим - ред.) так швидко. Ми хочемо, щоб Конгрес зробив свою роботу", - заявив президент США.

Нагадаємо, Трамп хоче отримати від Конгресу гроші на будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Режим НС допоможе йому зробити це без згоди парламентаріїв.

Читайте на УкропНьюс: Раскрыта коррупционная схема обогащения, которую наладила группа руководителей из пенитенциарной системы, - ГПУ. ФОТО

Із 22 грудня 2018 року роботу частини федеральних відомств у США зупинено через брак фінансування. Так званий "шатдаун" виник через розбіжності між Трампом і законодавцями-демократами з питання виділення понад 5 млрд доларів бюджетних коштів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою. 8 січня Трамп виступив зі своїм першим телезверненням до нації.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту