Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Трамп розкритикував Макрона

Американський президент знову пригадав Макрону ідею про європейську армію і вказав на його низький рейтинг.

Американський президент знову пригадав Макрону ідею про європейську армію і вказав на його низький рейтинг.

Президент США Дональд Трамп знову розкритикував пропозицію французького колеги Еммануеля Макрона про створення європейської армії. Про це він написав у Twitter у вівторок, 13 листопада.

"Еммануель Макрон припустив створити європейську армію, щоб захистити себе від США, Китаю і Росії... Дуже образливо, але можливо, Європі слід спочатку заплатити свою справедливу частку в НАТО, яку США значно субсидують!", - написав він.

Також він розкритикував Францію за високі ввізні мита на вино.

Читайте на УкропNews: "Ошибки Украины": Вятрович назвал опору российской агрессии на Донбассе

"Що стосується торгівлі, Франція робить прекрасне вино, але таке ж прекрасне вино роблять і США. Проблема в тому, що Франція дуже ускладнює продаж американського вина у Франції і вводить дуже високі мита. Між тим США допомагають французьким винам і беруть за ввезення дуже низькі мита. Це нечесно. Це потрібно міняти", - написав Трамп.

Крім того, президент США згадав про низькі рейтинги Макрона.

"Проблема полягає в тому, що Еммануель страждає від дуже низького рейтингу схвалення у Франції - 26%, - і рівня безробіття в майже 10%. Він просто намагався перейти до іншої теми. Між іншим, немає країни більш націоналістичної, ніж Франція, дуже гордий народ, і цілком обгрунтовано", - пише Трамп.

"Зробимо Францію знову великою", - додав він.

Читайте на УкропНьюс: "Це нікчемна подія": Парубій прокоментував псевдовибори на Донбасі

Нагадаємо, 10 листопада Трамп і Макрон провели зустріч у Парижі, на якій, серед іншого обговорювали питання безпеки в Європі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту