Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Трамп пообіцяв нарощувати ядерний арсенал США

Президент США Дональд Трамп додав, що цей коментар звернений до Росії і Китаю. Сполучені Штати будуть нарощувати свій ядерний потенціал доти, поки інші "не оговтаються", а потім Вашингтон буде готовий зупинити цей процес і навіть розпочати скорочення озброєнь. З такою заявою президент США Дональд Трамп виступив перед журналістами у понеділок, 22 жовтня.

Президент США Дональд Трамп додав, що цей коментар звернений до Росії і Китаю.

Сполучені Штати будуть нарощувати свій ядерний потенціал доти, поки інші "не оговтаються", а потім Вашингтон буде готовий зупинити цей процес і навіть розпочати скорочення озброєнь. З такою заявою президент США Дональд Трамп виступив перед журналістами у понеділок, 22 жовтня.

"Доти, поки люди не прийдуть до тями, ми будемо його [ядерний потенціал] нарощувати", - сказав він.

Читайте на УкропНьюс: В Киеве в очередной раз подорожает проезд - теперь в маршрутных такси

"У нас є стільки грошей, скільки немає більше ні в кого, і ми будемо його збільшувати, поки вони не прийдуть до тями. Коли вони це зроблять, ми вчинимо розумно і ми припинимо це, і не тільки припинимо, а й скоротимо [потенціал]", - сказав він, додавши, що йдеться про Китай і Росію, яка, за його словами, не виконує свої зобов'язання в рамках ДРСМД.

Як повідомлялося, минулого тижня президент Дональд Трамп заявив, що США вийдуть з договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності з Росією. За його словами, таке рішення пов'язане з недотриманням ДРСМД з боку РФ.

Читайте також на УкропНьюс: Соглашение о ядерном оружии не функционирует из-за агрессивных действий России, в частности, относительно Украины, - Чапутович

Своєю чергою, Росія звинуватила США в "зламі" ракетного договору і прагненні створити однополярний світ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту