Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

ЦВК збільшила витрати на вибори

Через велику кількість кандидатів, які балотуються в президенти, Центрвиборчком збільшив витрати на вибори.

Через велику кількість кандидатів, які балотуються в президенти, Центрвиборчком збільшив витрати на вибори.

Центральна виборча комісія (ЦВК) на засіданні в понеділок, 11 лютого, збільшила витрати на підготовку і проведення чергових виборів президента України. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Зазначається, що внесення змін до кошторису видатків ЦВК пов'язане зі збільшенням кількості зареєстрованих кандидатів на пост президента до 44 осіб. У раніше затвердженому кошторисі було передбачено видатки з розрахунку на 25 кандидатів.

Читайте на УкропNews: Владимир Голоднюк убежден, что на Майдане были люди, которые знали о готовящихся расстрелах

Після внесених змін сума витрат комісії збільшилася на 9 млн 947 тис. 723 гривні і становить 275 млн 978 тис. 531 гривню.

Окрім того, ЦВК розподілила 2,3 млрд гривень державного бюджету, виділених на підготовку і проведення чергових виборів президента України 31 березня 2019 року.

"На виборчі комісії розподілено 40 млн 820 тис. 686 гривень, на дільничні виборчі комісії розподілено 1 млрд 146 млн 616 тис. 619 гривень. Окрім того, у разі проведення повторного голосування з вибору президента України передбачено резерв коштів, який становить 891 млн 464 тис. 164 гривні", - повідомили у ЦВК.

Читайте також на УкропНьюс: В квартире Мангера проводится обыск, в чем суть подозрения - мы не можем понять, - адвокат

Як повідомлялося, довжина бюлетеня на виборах президента перевищить метр. Бюлетень довжиною в 115 см поб'є рекорд 2004 року, коли виборцям видавали "простирадла" довжиною в 67 см.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту