Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Супрун відреагувала на рішення суду

Супрун змушена повернутися з відрядження в США через рішення суду. Про громадянство України вона не згадала.

Супрун змушена повернутися з відрядження в США через рішення суду. Про громадянство України вона не згадала.

Через добу Уляна Супрун відреагувала на рішення суду про відсторонення її з посади виконуючого обов'язки міністра охорони здоров'я.

Постом у Facebook вона подякувала всім, хто виступив проти рішення Окружного адмінсуду Києва.

"Зміни, які нам вдалося досягти, поставлені під загрозу", - пише Супрун, наводять перелік завдань МОЗ, які неможливо здійснити без підпису глави відомства.

Читайте також на УкропНьюс: Блогер-пенсіонер набрав 2,5 млн підписників, бо усім дякував

"Хто підпише договори з організаціями, які будуть закуповувати ліки, вакцини та медичні вироби за рахунок держбюджету 2019? Оскільки повноваження підписувати договори також тільки в. о. міністра", - пише Супрун.

Також вона повідомила, що сьогодні повертається в Україну з відрядження у США, яке було скасоване через рішення суду.

При цьому Супрун ні слова не сказала про громадянство України, через яке суд і прийняв рішення її усунути.

Як повідомлялося, окружний адмінсуд Києва ухвалив рішення про тимчасову заборону Супрун виконувати повноваження міністра охорони здоров'я у зв'язку з наявністю у неї іноземного громадянства і перевищення термінів перебування на цій посаді людини, що не має українського громадянства.

Читайте також на УкропNews: Супрун срочно возвращается из командировки после решения суда об отстранении от должности

У Кабміні вже повідомили, що рішення суду щодо Супрун буде оскаржене і подана скарга до Вищої ради правосуддя. У МОЗ також почали консультуватися з юристами.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту